Artvin HOPA Yabanmersini Blueberry  Mavi Yabanmers
ANASAYFA FOTO GALERİ VİDEOLAR RSS KAYNAĞI ÜRÜNLERİMİZ ÖDEME BİLGİLERİ SİPARİŞ FORMU İLETİŞİM

::::.....YENİ SİTEMİZ...:::::

yabanmersini

:::....DOST SİTELER....::: 

TARİH SAAT

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Sinan LOKUMCU

24 Nisan 2017, 23:15

Sinan LOKUMCU

TAZE VE ŞOKLU YABAN MERSİNİ :


Yabanmesini üretimimiz Artvin ili Hopa ilçesinde bulunmaktadır. Yabanmersini hasadımız her yılın Haziran Temmuz aylarında yapılmaktadır. Günlük toplanmakta olan ürünler o gün taze olarak tüketicilere sunulmakta tüketimden fazla toplanan ürünler aynı gün -18 derecede şoklanarak muhafaza edilmektedir. ( taze Yabanmersininin toplama şeklini görmek isterseniz web sitemizin videolar bölümüne bakınız)

(**) taze gönderimler için en az sipariş miktarı 4 Kg dır.

 

YABAN MERSİNİ ŞURUBU:

İmalatımız ev yapımı olup tamamen katkısız olup %100 meyveden yapılmaktadır.

Yaban Mersini Şurubu Hazırlama şekli: Taze veya şoklu yaban mersini meyveleri kaynama kazanına konur içerisindeki meyveler pişme kıvamına gelene kadar kaynatılır. Daha sonra içerisindeki meyve posaları süzülerek kalan şurup şişelere alınarak serin odalarda saklanır.

Hiç bir katkı maddesi ilave edilmediğinden çok sıcak ortamlarda ekşime yapabilir. Bu nedenle alınan ürünlerin buzdolabında saklanmalı ve kapağı açıldığından 3-4 gün içerisinde tüketilmesi önerilir.

Kullanım Şekli: günde en az 100 gram en fazla 150 gram tüketmesi gerekir. fazla kullanımlarda vücut zarar görmez

 

Üretimlerimiz ev ortamında olup imalatlar 30-45 gün aralıklarla yapılır. Bu nedenle stoklarımızda ortalama 30 gün kalmaktadır. Ürünlerimizin raf ömrü serin ortamlarda saklanması koşuluyla en az 8-10 aydır.

 

Şurup kullanımı sabah aç karnına 1 su bardağının 1/3 'u kadar su ile sulandırılarak içilmelidir. içildikten en az 15 dakika hiçbirşey yenmemelidir. diğer öğunler yemek öncesi alınırsa daha faydalı olur. Yine aynı oranda aynı şekilde günde en az 3 bardak içilmelidir.

 

YABAN MERSİNİ MARMELATI:

 

Şeker hastaları kanser hastaları göz hastaları ve diğer hastaların kullanımlarına özel şeker ilavesiz %100 meyveli marmelat imalatlarımız bulunmaktadır. İmalatlarımızın tamamı ev yapımı olup özenle hazırlanmaktadır.

 

Yaban mersini marmelatımız tarlalarımızda yetişen meyvelerden ve doğu Karadeniz yaylalarından toplattığımız yaban formundaki yaban mersini meyvelerinden üretilmektedir.

 

Yaban Mersini Marmelatı Hazırlama şekli: Taze veya şoklu mersini meyveleri kaynama kazanına konur meyveler pişme kıvamına gelene kadar kaynatılır. Daha sonra blender den geçirilerek püre haline getirilir. Daha sonra şişelere alınarak serin odalarda saklanır.

Hiç bir katkı maddesi ilave edilmediğinden çok sıcak ortamlarda ekşime yapabilir. Bu nedenle alınan ürünlerin buzdolabında saklanılması önerilir.

Üretimlerimiz ev ortamında olup imalatlar 15 gün aralıklarla yapılır. Bu nedenle stoklarımızda en fazla 15-20 gün kalır ürünlerimizin raf ömrü serin ortamlarda saklanması koşuluyla en az 6 aydır.

Kullanım Şekli: Genellikle kişinin meyveden fayda görebilmesi için günde en az 100 gram en fazla 150 gram tüketmesi gerekir. fazla kullanımlarda vucuk zarar görmez

Şurup kullanımı sabah aç karnına 1-2 yemek kaşığı diğer öğunler yemek öncesi alınırsa daha faydalı olur. Yine aynı oranda

 

YABAN MERSİNİ NEKTARI:

 

İmalatımız ev yapımı olup tamamen katkısız olup %100 meyveden yapılmaktadır.

 

Yaban Mersini Nektarı Hazırlama şekli: Taze veya şoklu yaban mersini meyveleri kaynama kazanına konur su ilave edilir içerisindeki meyveler pişme kıvamına gelene kadar kaynatılır. Daha sonra blender den geçirilerek tamamlanır. Nektar  şişelere alınarak serin odalarda saklanır.

 

Hiç bir katkı maddesi ilave edilmediğinden çok sıcak ortamlarda ekşime yapabilir. Bu nedenle alınan ürünlerin buzdolabında saklanmalı ve kapağı açıldığından 3-4 gün içerisinde tüketilmesi önerilir.

 

YABAN MERSİNİ YAPRAK ÇAYI (MEYVE KATKILI):

 

Yabanmersini yaprak çayı Karadeniz yaylalarında doğal ortamda yetişen fidanların yapraklarından toplanmakta ve doğal ortamda kurutulmaktadır. Kurutulan yapraklar kırıcıdan geçirilerek eleklerde sınıflandırılmaktadır. Daha sonra paketlere alınarak satışa sunulmaktadır.

 

Yabanmersini yaprak çayını özellikle şeker hastaları, göz hastaları, bağırsak sorunları olanlar ve kanser hastaları diğer ürünlerin yanında mutlaka kullanmalıdır. Günde en az 3 bardak tüketilmelidir.

Bu haber 15029 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

....::::KAPIDA ÖDEME....::::

 KARGO

:::::...........İLETİŞİM...........:::::

 İLETİŞİM

GÜBREMİZ

 İLETİŞİM

ZİYARETÇİ BİLGİLERİ

»Aktif 20  
»Bugün 44  
»Toplam 1277413  
Sayın Ziyaretçimiz
»IP'niz | 54.205.211.87
» Bu sitemizi ziyaretiniz
SİPARİŞLER BAŞLAMIŞTIR...28 Kasım 2018


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi